Tour de Dental - Az egészséges mosolyért Tour de Dental - Az egészséges mosolyért

fogászati turizmus, magánklinika, implantológia, és transzfer
nyelv EN / DE / IT / HU

Állásajánlatok

Kapcsolattartó munkatárs

A VAS-Hungary Kft. (Value Added Servicces-Hungary) fő profilja a fogászati turizmus. Külföldön élő nyelvtudással rendelkező elsősorban magyar munkatársakat keresünk. Különösen Angliában, Németországban, Ausztriában, és Olaszországban keressük kapcsolattartó munkatársainkat

Feladatok:

  • leendő páciensek, ügyfelek felkutatása (fogorvosok)
  • kapcsolattartás a páciensekkel és az ügyfelekkel
  • kapcsolattartás a Pécsi irodával és rendelővel

Elvárások:

  • a különböző nyelvterületnek megfelelő stabil és folyékony nyelvtudás (angol, német, vagy olasz)
  • problémamegoldás
  • megfelelő kommunikációs készségek, szervezőkészség
  • határidők betartása, pontosság
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • kimagasló kommunikációs képesség
  • jó kapcsolatok (esetleg a fogászat területén)

Amit ajánlunk:

  • versenyképes fizetés (vagy jutalék)
  • munkavégzéshez szükséges eszközök (névjegykártya, szórólapok, stb.)
  • fogászati kezelés kedvező áron
  • rugalmas munkaidő

Keressen minket!

Telefonszám: +36 30 627 6269
Skype: tourdedental

Konzultáció és ajánlatkérés

Az ajánlat és a konzultáció ingyenesKattintson a tovább gombra és válaszoljon néhány kérdésre!

Hírlevél feliratkozás

Iratkozzon fel hírlevelünkre és értesüljön legújabb ajánlatainkról!

Lájkolj minket a facebookon

like_us_on_facebook_hu.png

wb.close